OFERTY PRACY

LIDER SEKCJI W DZIALE ELEKTRYCZNYM (praca delegacyjna)

MIEJSCE PRACY: DELEGACJE NA TERENIE EUROPY

Warunki współpracy

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i koordynację pracy podległego zespołu elektryków,
  • nadzór nad terminową realizacją zleceń i zamówień,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy,
  • zapewnianie dostępności narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół,
  • skuteczna realizacja wyznaczonych celów.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • znajomość standardów automotive- będzie dodatkowym atutem Kandydata
  • wysoką dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych (miesięcznie 70-80% czasu pracy w delegacji) – warunek konieczny,
  • umiejętności planistyczne i organizacyjne,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • korzystne warunki finansowe,
  • specjalistyczne szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów z branży motoryzacyjnej,
  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna i wiele innych),
  • ciągły rozwój zawodowy.