Kariera

Jesteśmy firmą, która od przeszło dekady świadczy kompleksowe usługi w automatyce przemysłowej. Obecnie zatrudniamy prawie pół tysiąca osób w 8 działach technicznych, w dziale handlowym, produkcji i administracji. Bardzo dynamicznie się rozwijamy, pracując z najważniejszymi markami w branży automotive, realizując projekty na całym świecie.

Nasza siedziba znajduje się w technologicznym centrum Gliwic, rozwijamy również biura w Gdyni, Rzeszowie i Białymstoku. W 2018 roku rozpoczęliśmy budowę kolejnego obiektu w Gliwicach, dedykowanego produkcji szaf sterowniczych. W naszej pracy stawiamy na innowacyjność, ciągły rozwój i dobrą atmosferę w miejscu pracy. Współpracujemy z uczelniami technicznymi w całym kraju. To dzięki wsparciu kadry naukowej Politechniki Śląskiej rozwinęliśmy pionierski program Wirtualnego Rozruchu.

Nasze drzwi są zawsze otwarte zarówno dla uzdolnionych absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych działów technicznych, realizacją nowych inwestycji i rozwijaniem biur terenowych, stale poszukujemy osób do pracy w szeregach Propoint'u. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: praca@propoint.pl

lub korzystając z formularza eRecruiter klikając poniżej: